Air Baltic

ICAO BTI IATA BT Airbaltic
Reklama

Te dane obejmują wyłącznie lotniska, które monitorujemy

Wszystko poniżej zmierzono z naszych własnych tablic odlotów na 11 wymienionych tu lotniskach — nie z całej siatki tego przewoźnika. Lotu z innego lotniska nie widzimy.

Rejestrujemy od 2026-07-26 (90 dni).

Punktualność odlotów

Różnica między godziną w rozkładzie a chwilą, gdy koła naprawdę oderwały się od pasa.

72%odlatuje o czasie
6 minmediana opóźnienia
283 minnajwiększe opóźnienie
461zmierzonych odlotów
  • O czasie (≤15 min) 72% · 333
  • Opóźnione (16–60 min) 22% · 103
  • Mocno opóźnione (>60 min) 6% · 25
Pokaż liczby
PunktualnośćOdlotyUdział
O czasie (≤15 min)33372%
Opóźnione (16–60 min)10322%
Mocno opóźnione (>60 min)256%

Across 461 recorded departures, Air Baltic leaves on time in 72% of cases — in line with the sample average (73%). The median delay is 6 min and the mean 13 min; delays over 60 min occur on 6% of departures. Its steadiest departures are from Chişinău International Airport (79% on time), the weakest from Kraków John Paul II International Airport (52%).

Sprawdź konkretny numer lotu

Wpisz numer z biletu albo wybierz z listy. Odpowiadamy na podstawie odlotów, które sami zarejestrowaliśmy — to nie jest tablica statusu na żywo. „13×” oznacza trzynaście zarejestrowanych odlotów tego lotu.

Numery lotów, dla których mamy odloty

Odloty o czasie według lotnisk

Gdzie ten przewoźnik trzyma się rozkładu, a gdzie nie.

0%50%100%
Pokaż liczby
LotniskoOdlotyO czasieMedianaNajgorzej
Chişinău International Airport21179%1179
Warsaw Chopin Airport5657%1372
Kraków John Paul II International Airport5252%15283
Sofia Airport5074%787
Burgas Airport4075%677
Varna Airport3678%3157
Copernicus Wrocław Airport8—-133
Gdańsk Lech Wałęsa Airport6—13195
Rzeszów-Jasionka Airport2—-4-4

Dokąd widzimy jego loty

Kierunki z lotnisk, które monitorujemy.

  • VIE Vienna 11
  • ZRH Zurich 3
  • RIX RIGA 2

Ostatnie zarejestrowane odloty

Lot Skąd Rozkład (UTC) Opóźnienie
BTI720 LUKK 2026-10-24 03:40 -21
BTI718 LUKK 2026-10-23 13:25 +11
BTI770 LBWN 2026-10-23 13:10 -10
BTI720 LUKK 2026-10-23 03:40 -8
BTI718 LUKK 2026-10-22 13:25 +1
BTI770 LBWN 2026-10-22 13:10 0
BTI1373 EPKK 2026-10-22 13:05 +18
BTI421 LUKK 2026-10-22 11:55 +6

Opinie pasażerów

Liczby pokazują, co się stało. Opinie tłumaczą, jak to wyglądało.

Wszystkie linie · Tablice lotnisk
Logo: Wikimedia Commons — see source page for licence

Reklama

Zaktualizowano